РОЗДІЛ 1. ВИЗНАЧЕННЯ. ПРИЙНЯТІ ПРАВИЛА І УМОВИ

1.1. У цьому документі використовуються такі визначення:

 • "компанія" або "власник сайту" або "ми" або "нас" або "наш" - це ресурс Top-Skins-Island.com "Ви" або "користувач" - це людина, яка користується сайтом;
 • "Сайт" - це сайт https://Top-Skins-Island.com;
 • "Послуги (сервіси)" - це послуги (сервіси), що надаються компанією через сайт.

1.2. Ці умови використання сайту (надалі «умови»), включаючи кожен окремо взятий і все разом супровідні документи, являють собою юридично зобов'язуючу угоду між вами і Top-Skins-Island.com.

1.3. Ви повинні уважно прочитати і дотримуватися цих умови.

1.4. Використовуючи сайт, ви підтверджуєте, що повністю прочитали, зрозуміли і безповоротно прийняли ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами в цілому або з будь-якої їх частиною, вам не дозволяється використовувати сайт і будь-які пов'язані з ним послуги.

РОЗДІЛ 2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ці Умови та будь-які супровідні документи мають для вас силу і є зобов'язуючими щоразу, коли ви користуєтеся сайтом.

2.2. Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що реальні умови і будь-які супровідні документи і (або) сайт можуть бути змінені, виправлені, поліпшені, відредаговані або доповнені в будь-який момент без попереднього письмового повідомлення на власний розсуд Top-Skins-Island.com. Подальше використання вами сайту після будь-яких змін або виправлень справжніх умов, будь-яких супровідних документів і (або) сайту означатиме, що ви погодилися і прийняли всі ці зміни, виправлення, поліпшення і доповнення. Дата останніх змін і виправлень буде вказана у верхній частині справжніх умов.

2.3. Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що власник сайту залишає за собою право в будь-який момент на власний розсуд змінити, а також тимчасово або назавжди припинити або відключити сайт і (або) відключити будь-який доступ до сайту з будь-якої причини.

2.4. Використовуючи сайт, ви обіцяєте, підтверджуєте і гарантуєте, що відповідно до чинних законів і законами вашої країни:

 • ви досягли повноліття в юрисдикції, де є резидентом (вам не менше 18 років), повністю правочинні використовувати сайт, при цьому не порушуючи жодних інших угод, стороною яких ви є;
 • у вас є всі необхідні і необхідні знання та досвід для роботи в цифровому середовищі, ви повністю розумієте її концепцію, вам відомі всі переваги, ризики та обмеження, пов'язані з цифровими активами (включаючи їх купівлю, продаж і використання), ви володієте всіма необхідними і необхідними знаннями та досвідом, щоб купувати, використовувати і керувати цими активами, і несете повну відповідальність за будь-які оцінки, засновані на таких знаннях;
 • якщо ви уявляєте корпорацію, урядову організацію або іншу юридичну особу, то у вас є права, можливість і повноваження діяти від імені такої корпорації, урядової організації або іншої юридичної особи і пов'язувати їх справжніми умовами;
 • ви не будете використовувати сайт для будь-якої незаконної діяльності, і ви не залучені ні в яку незаконну діяльність;
 • ви одноосібно контролюєте свої облікові дані (електронну пошту, пароль і іншу інформацію, надану з метою використання сайту) і не дієте від імені будь-якої третьої сторони.

2.5. На сторінках сайту можуть бути представлені послуги партнерів компанії, її постачальників, розробників ігор і т.д. і (або) посилання на сторонні сайти і сервіси. Такі посилання надаються для вашої зручності, але власник сайту не розглядатиме це як рекомендацію або схвалення будь-якого стороннього сайту або його вмісту, якщо тільки це прямо не вказано власником сайту. Власник сайту не гарантує і не має на увазі інший спосіб безпеку яких би то ні було сторонніх сайтів або їх відповідність вашим очікуванням. Крім того, власник сайту не відповідає за працездатність будь-яких матеріалів, на які посилається інший сайт, і не дає ніяких гарантій, рекомендацій або схвалень для цього сайту або відповідних сервісів. Власник сайту не бере на себе ніяких зобов'язань у разі будь-якої шкоди, збитку або інших наслідків, які є прямим або непрямим результатом використання будь-якого контенту, товарів або послуг, доступних на будь-яких подібних сторонніх сайтах і ресурсах. Зверніть також увагу, що ці сервіси можуть мати власну політику. Ми не несемо відповідальності за цю політику. Перед використанням таких сервісів ознайомтеся з їх політикою.

РОЗДІЛ 3. АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧА НА САЙТІ

3.1. Для правильного використання сайту ви повинні авторизуватися на сайті через свій акаунт на платформі цифрового поширення Steam (надалі «аккаунт Steam» і «Steam»), використовуючи ваші відповідні облікові дані. Дані для входу і інша інформація про вас підпадає під дію політики конфіденційності, опублікованій на сайті.

3.2. Top-Skins-Island.com може зажадати додаткову інформацію про вас, коли ви виконуєте транзакції на сайті (як це описано в політиці конфіденційності). Top-Skins-Island.com використовує згадані кошти ідентифікації особистості, щоб уникнути шахрайства. Якщо ви не підтвердите відповідний запит, ваша транзакція може бути заарештована і (або) платіж буде повернутий протягом 24 годин. Компанія залишає за собою право припинити з вами ділові відносини, якщо ви не підтвердите свою особистість.

3.3. Top-Skins-Island.com залишає за собою право без будь-яких компенсацій або пояснень заборонити доступ до сайту і (або) сервісів громадянам (а) будь-яких країн або територій, які є об'єктом економічних або торгових санкцій Сполучених Штатів, як визначено в документі https: // www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Pages/Programs.aspx; (Б) зазначеним у списку громадян особливих категорій і заборонених осіб Міністерства фінансів США (https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/SDN-List/Pages/default.aspx), списку санкцій Міністерства торгівлі США (https : //www.bis.doc.gov/index.php/the-denied-persons-list), зведеному списку осіб або подібному списку осіб під санкціями ЄС (https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage_en / 8442 / Consolidated% 20list% 20of% 20sanctions); (В) діє від імені або в інтересах будь-якої особи з вищевказаних списків або урядам країн або територій, які є об'єктом економічних або торгових санкцій Сполучених Штатів; (Г) є суб'єктами будь-яких інших санкцій чи ембарго з боку ООН, США, ЄС, Швейцарської конфедерації або будь-яких інших суверенних країн, а також мають якесь інше ставлення до цих санкцій.

3.4. Справжнім ви однозначно погоджуєтеся з тим, що ви несете одноосібну відповідальність за використання логіна і пароля вашого профілю від аккаунта Steam, за будь-які надані реєстраційні дані і за будь-які дії, вчинені під час використання сайту. Ви погоджуєтеся зберігати свої облікові дані конфіденційно і негайно повідомляти власника сайту про будь-якої несанкціонованої діяльності облікового запису. Ви можете знати і змінювати свої облікові дані. Ви одноосібно відповідаєте за будь-які збитки чи шкоду, які ви або власник сайту можете понести в результаті невиконання вами цих зобов'язань.

3.5. Якщо ви порушуєте справжні умови або будь-які інші правила Top-Skins-Island.com, ми в будь-який момент можемо позбавити вас можливості використовувати сайт або заморозити будь-які транзакції на сайті на нашу власний розсуд, без попереднього повідомлення і без будь-якої відповідальності і подальших зобов'язань щодо вас і будь-яких інших сторін, без будь-яких відшкодувань, якщо ми вважаємо такі заходи розумними і (або) необхідними в конкретній ситуації.

3.6. Авторізуемся на сайті, ви також погоджуєтеся отримувати електронні повідомлення від власника сайту (наприклад, по електронній пошті). Ці повідомлення можуть скопіювати й додати примітку про ваші стосунки з нами. Ви погоджуєтеся, що будь-які повідомлення, угоди, розкриваються відомості та інші повідомлення, які ми вам відправляємо в електронному вигляді, будуть задовольняти будь-яким вимогам до юридично значимим повідомленням, включаючи, крім іншого, вимоги до письмової листуванні. Ви повинні зберігати копії електронних повідомлень від нас в паперових роздруківках або збережених електронних копіях. Ми також можемо відправляти вам по електронній пошті рекламні повідомлення, включаючи, крім іншого, новинні бюлетені, спеціальні пропозиції, опитування та інші новини і повідомлення, які, на наш погляд, будуть вам цікаві. Ви можете відмовитися від цих рекламних листів в будь-який момент, слідуючи інструкціям по припиненню підписки.

3.7. Top-Skins-Island.com ніяким чином не пов'язаний ні з Valve Corporation або Valve S.a.r.l. (Індивідуально і колективно званими «Valve»), які є власниками Steam, ні з будь-якими афілійованими з ним компаніями. Ви погоджуєтеся з тим, що умови будь-яких відповідних угод передплатника Steam або умов і положень будуть застосовні до вас в усіх відношеннях. Будь-які гарантії, права, зобов'язання чи інші договірні відносини, які у вас є відносно вашого облікового запису Steam і Valve, залишаються в силі, але як доповнення до реальних умов.

РОЗДІЛ 4. ОБРОБКА ТРАНЗАКЦІЙ

4.1. Щоб виконати успішну транзакцію, ви повинні слідувати таким правилам:

 • Steam Mobile повинен бути встановлений не менше ніж за 7 (сім) днів до завершення транзакції з компанією для підтвердження статусу транзакції внутріігрового контенту;
 • Steam Guard її потрібно активувати на поточному пристрої не менш ніж за 15 (п'ятнадцять) днів до завершення транзакції з компанією;
 • пароль Steam не повинен змінюватися протягом мінімум 5 (п'яти) днів до виконання транзакції з компанією. Якщо ваш аккаунт Steam був неактивний протягом останніх двох місяців, пароль Steam не повинен змінюватися протягом мінімум 30 (тридцяти) днів до виконання транзакції і з компанією;
 • пристрій з встановленим додатком Steam не повинно змінюватися протягом мінімум 7 (семи) днів до виконання транзакцій з компанією.

Якщо ви не виконаєте будь-яке з перерахованих вище умов, компанія має право скасувати транзакцію з наступною компенсацією або без неї.

4.2. Ви не можете розірвати угоду на будь-якому етапі після підтвердження з боку системи Steam. Компанія може розірвати угоду в односторонньому порядку на будь-якому етапі і без додаткових пояснень на підставі досвіду технічної підтримки. Компанія зобов'язується виплатити точну суму, зазначену в електронному листі, на обраний вами платіжний аккаунт. Якщо компанія з яких-небудь причин не може цього зробити, вона може попросити вас надати альтернативний платіжний аккаунт. Якщо ви з яких-небудь причин не можете надати компанії альтернативний платіжний аккаунт, компанія має право на свій розсуд повернути вам предмети. Предмети не підлягають поверненню, якщо компанія вже виконала платіж на наданий вами платіжний аккаунт.

4.3. Якщо ви з яких-небудь причин не задоволені транзакцією з компанією, ви можете повідомити про це компанію форму зворотного зв'язку на сайті. Ми розглянемо вашу скаргу і повідомимо про результати якомога швидше.

4.4. Ви не можете відкрити справу про ненадходження платежу через Центр вирішення проблем PayPal, так як це заборонено для угод з віртуальними товарами. Ви втрачаєте право на захист, що надається сторонніми платіжними операторами, так як неможливо проконтролювати статус доставки віртуальних товарів і послуг. Для підтвердження транзакції компанія використовує свій архів торгових операцій. Якщо транзакція завершена в архіві торгових операцій, це означає, що вона відправлена ​​на сервери Steam і завершена. Ми не можемо допомогти з подальшими скаргами, якщо транзакція завершена в нашому архіві торгових операцій.

4.5. Якщо транзакція не вдалася і гроші не були отримані, у вас є до 14 (чотирнадцяти) днів, щоб повідомити про це в нашу службу підтримки. Після закінчення цього терміну скарги прийматися не будуть.

4.6. Гроші будуть переведені вам відразу після торгів. Але майте на увазі, що в окремих випадках при переказі коштів на дебетову карту операція може потрапити під перевірку служби безпеки вашого банку. Ця процедура може зайняти до 5 (п'яти) днів. Наш сервіс не може контролювати цей процес.

4.7. Top-Skins-Island.com має право використовувати сторонніх платіжних операторів для покупки і продажу користувачами віртуальних предметів. Відповідний сторонній платіжний оператор несе основну відповідальність за забезпечення платежу по користувальницької транзакції. Коли ви робите покупку або продаж предметів на сайті з використанням стороннього платіжного оператора ( «платіжного оператора»), відповідальність за транзакцію лягає в першу чергу на відповідного платіжного оператора, до тих пір, поки вона не буде передана вам. Платіжний оператор бере на себе основну відповідальність за платежі і пов'язану з ними підтримку користувачів. Умови між платіжним оператором і користувачами, які використовують послуги платіжного оператора, регулюються окремими угодами, які не підпадають під дію умов цього сайту.

4.8. Для транзакцій, що здійснюються через платіжного оператора, політика конфіденційності відповідного платіжного оператора може бути застосована до всіх платежах, і з нею необхідно ознайомитися до скоєння будь-яких транзакцій, а політика повернення платіжного оператора може бути застосована для всіх платежів, якщо тільки відповідний платіжний оператор не відправив користувачеві повідомлення заздалегідь і в явній формі.

4.9. Ви несете відповідальність за сплату будь-яких зборів, податків та інших платежів, пов'язаних з проведенням транзакцій з платіжними операторами, а також зборів і податків, що накладаються вашими місцевими органами влади. Нараховані суми будуть показані на відповідній сторінці платежу платіжного оператора.

4.10. Список доступних платіжних операторів визначає одноосібно Top-Skins-Island.com і вказує його на сайті.

4.11. Будь-який користувач, запитувач угоду через одного з платіжних операторів, тим самим погоджується, що платіж буде проведено через сайти цих платіжних операторів, що охоплюють платіжні системи, і підтверджує, що що він (вона) прочитав (а) і прийняв (а) вимоги та умови , розміщені на сайтах платіжних операторів. У межах, дозволених законом, Top-Skins-Island.com не несе відповідальності перед користувачами за будь-які проблеми, пов'язані з платежами, за які відповідають власники цих сайтів, зокрема, за будь-які затримки в обробці платежів або неможливість їх обробки з технічних причин. У такому випадку користувач повинен зв'язатися з сайтом відповідного платіжного оператора відповідно до вимог і умов цього сайту.

4.12. З метою належної обробки транзакції на сайті від користувачів можуть вимагати надати платіжному оператору особисті та платіжні дані (такі як ім'я, прізвище, адресу, копії удос товереній особистості або інших ідентифікаційних документів, ідентифікаційні дані кредитної картки), а також згоду на обробку платіжним оператором таких даних з метою виконання запитаних транзакцій.

4.13. Будь-які збори і комісії за транзакції оплачує користувач, і вони не підлягають поверненню. Через те, що комісії не підлягають поверненню, користувач не має права вимагати компенсації від Top-Skins-Island.com.

4.14. Ви несете відповідальність за надання Top-Skins-Island.com і відповідним платіжним оператору дійсної і точної інформації для здійснення та отримання платежів відповідно до політики конфіденційності Top-Skins-Island.com і відповідного платіжного оператора.

4.15. Top-Skins-Island.com не несе ніякої відповідальності, і зокрема, відмовляється від будь-яких гарантій, за виконання транзакцій, за якими відповідний платіжний оператор не зміг сплатити комісії будь то через відсутність достатніх коштів на кредитній карті, через проблеми, пов'язаних з ідентифікацією або локалізацією або з інших причин. Top-Skins-Island.com залишає за собою право перевіряти і схвалювати будь-які транзакції, здійснені вами при використанні сайту, щоб переконатися, що вони відповідають реальним умовам і умовам, що накладаються на власника сайту сторонніми постачальниками послуг. Ви прямо підтверджуєте та погоджуєтеся, що в рамках таких перевірок власник сайту, у відповідності зі своєю політикою конфіденційності, може зажадати від вас надати додаткову особисту інформацію, щоб перевірити і підтвердити вашу особистість і провести перевірки, спрямовані на запобігання шахрайства та зловживання сервісом. Власник сайту може призупинити дію вашого облікового запису, і (або) ваш доступ до сайту, і (або) виконання транзакцій на сайті, і запросити у вас додаткову інформацію, необхідну для обробки відповідних платежів. Таке призупинення не звільняє вас від сплати зборів, пов'язаних з обробкою транзакцій.

4.16. Платіжні транзакції можуть бути відкладена до моменту на той час, поки платіжний оператор перевіряє дотримання вами справжніх умов і інших чинних правил. Ви погоджуєтеся не ініціювати претензії і суперечки з третіми сторонами щодо платежів і отримання віртуальних предметів.

4.16. Платіжні транзакції можуть бути відкладена до моменту на той час, поки платіжний оператор перевіряє дотримання вами справжніх умов і інших чинних правил. Ви погоджуєтеся не ініціювати претензії і суперечки з третіми сторонами щодо платежів і отримання віртуальних предметів.

4.18. При роботі з платіжними операторами Top-Skins-Island.com діє в повній відповідності з законодавчими вимогами країни реєстрації або ведення діяльності платіжного оператора (в тому числі, відповідно до законодавства країн-членів ЄС).

4.19. Top-Skins-Island.com не надає послуги обміну криптовалюта в фіати і Фіат в криптовалюта, а також інші послуги обміну валют і не виступає в якості організатора такого обміну.

РОЗДІЛ 5. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

5.1. В обсязі, дозволеному діючими законодавством, ви повинні відшкодувати, захистити і захистити власника сайту і (або) його дочірні та афілійовані компанії, керівників, посадових осіб, співробітників, агентів, правонаступників і уповноважених представників в разі виникнення негативних наслідків через будь-яких претензій, збитків, шкоди, позовів, судових скарг, вимог, розглядів і (або) зобов'язань (включаючи, крім іншого, розумні витрати на адвокатів і (або) витрати по відшкодуванню збитків), заявлених (понесених) будь-якої третьої стороною через розглядів з власником сайту, що виникли в результаті порушення будь-яких гарантій, заяв або зобов'язань за цими умовами використання сайту.

5.2. Ви не можете мати претензій будь-якого характеру до власника сайту за відмову власника сайту виконати свої зобов'язання відповідно до цих умов у результаті не залежних від нього причин, включаючи, крім іншого, будь-які страйки, зупинки роботи підприємств, брак робочої сили або матеріалів, транспортні затримки, хакерські атаки на сайт або пов'язані зі Top-Skins-Island.com ресурси, економічну нестабільність, досягнення в квантових обчисленнях, будь-якого роду нещасні випадки, відмови від виконання зобов'язань або затримки з боку наших субпідрядників або постачальників, повстання, політичні і громадянські заворушення, непереборні обставини , що виникли через дії держави і уряду, включаючи введені заходи регулювання, будь-які затримки в отриманні дозволів, погоджень і схвалень, необхідних власнику сайту для поставки продуктів в рамках цих умов використання сайту, інших документів і в будь-яких інших випадках, що не підлягають нашому повному і прямий контроль.

РОЗДІЛ 6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1. Використання реальних грошей для покупки внутрішньоігрових послуг суперечить правилам і умовами багатьох онлайн-ігор. Ігрові провайдери могут припинити дію вашого облікового запису, якщо ви порушите ці правила. Top-Skins-Island.com не несе відповідальності за будь-які дії, вчинені проти вашого облікового запису після транзакції.

6.2. Ви не можете використовувати Top-Skins-Island.com в якості сервісу умовного депонування (ескроу-сервісу). Якщо ми запідозримо, що ви використовуєте наш сервіс як форму умовного депонування, ми заблокуємо ваші кошти на 24 години, щоб розслідувати цей випадок. Після цього компанія прийме рішення про подальшу співпрацю з вами.

6.3. Ви несете відповідальність за несанкціонований доступ до вашого аккаунту та будь-яким відповідним обліковим даним в будь-який час. Компанія не відшкодовує продукти і послуги, які були вкрадені або втрачені при будь-яких обставинах. Після того, як компанія виконала транзакцію, вона не несе ніякої відповідальності. Те ж саме стосується частково виконаних транзакцій.

6.4. Справжнім ви однозначно погоджуєтеся з тим, що в максимальних пределеах, дозволеним чинним законодавством, ні власник сайту, ні афільовані з ним компанії не будуть нести перед вами відповідальність, незалежно від підстави або припущення, на якому заявлено зобов'язання, за будь-яку шкоду або збитки (прямі , непрямі, через штрафи, фактичні, побічні, випадкові, особливі і інші), включаючи втрату бізнесу, доходів або прибутку, втрату або пошкодження даних, обладнання або програмного забезпечення, що виникли в результаті:

 • використання, неможливості використання, доступність або недоступність сайту або матеріалів, інформації, програмного забезпечення, засобів, послуг або контенту на сайті;
 • будь-якого незаконного або несанкціонованого використання сайту;
 • перепродажу, обміну або спроби перепродажу або обміну цифрових товарів;
 • невідповідності продукту особливим чи специфічним цілям, які ви мали на увазі; непрацездатності будь-яких сервісів на сайті або пов'язаних з ним, включаючи онлайн-сервіси, ресурси, платформи або інформацію, зображення або аудіо, розміщені на сайті або пов'язані з ним, а також зараження сайту шкідливим кодом або вірусами.

6.5. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що обов'язок забезпечити дотримання законодавства вашої країни щодо використання вами сайту лежить на вас.

6.6. Власник сайту не заявляє і не гарантує, що інформація на сайті є точною і достовірною, або що на сайті будуть відсутні помилки або віруси, що недоліки будуть виправлятися або що сервіс або сервер, який робить його доступним, не містить вірусів або інших шкідливих компонентів. Ви використовуєте сайт і розміщення на ньому або пов'язані з ним послуги, інформацію, зображення або аудіо на свій страх і ризик.

6.7. Якщо чинне законодавство або законодавство вашої країни не дозволяє застосувати до вас повне або часткове обмеження відповідальності, відмова від гарантій або інших умов контрактів, то обмеження, виключення і відмова від відповідальності будуть застосовуватися до вас тільки в тій мірі, в якій це допускається чинним законодавством.

6.8. Незважаючи на сумлінні зусилля власника сайту по виключенню вірусів з сайту і забезпечення безпеки мережі і технологій, взаємодіючих з ним, можливо, що якісь треті сторони можуть або будуть впроваджувати шкідливий код або інші віруси в програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом або код, що лежить в основі сайту, і (або) створювати, впроваджувати або використовувати уразливості в безпеці хмарних сервісів, які використовуються власником сайту. Такі події можуть вплинути на продовження розробки, впровадження та функціонування сайту.

6.9. Існують ризики, пов'язані з використанням сайту, включаючи, крім іншого, відмова обладнання, програмного забезпечення та інтернет-з'єднань. Власник сайту не несе відповідальності за правильну і (або) повну передачу інформації, що міститься в електронних повідомленнях, або самих електронних повідомлень, а також за будь-які викликані цим порушення, спотворення або затримки в доставці або отриманні.

6.10. Для забезпечення цілості і безпеки сервісів, пов'язаних з сайтом, вживаються заходи безпеки. Однак, незважаючи на це, ви усвідомлюєте, що інформація, передана через інтернет, може бути схильна до незаконного доступу і контролю над.

РОЗДІЛ 7. права інтелектуальної власності

7.1. Будь-які товарні знаки, логотипи, скіни, графічні зображення та інші об'єкти інтелектуальної власності (як зареєстровані, так і незареєстровані), представлені на сайті, належать їх власникам, і немає жодних гарантій, непрямих ліцензій на їх використання, якщо інше не передбачено їх власниками. Зазначені об'єкти не можуть бути скопійовані або імітовані повністю або частково без дозволу їх власників. Посилання на будь-які продукти, послуги, процеси або іншу інформацію за назвою, товарному знаку, виробника, постачальника або іншим чином не означає і не має на увазі підтримку, спонсорство або рекомендацію власника сайту. Таким чином, власник сайту не несе ніякої відповідальності або зобов'язань, будь-яким чином пов'язаних з інформацією (включаючи зображення, логотипи, скіни, товарні знаки, слогани і т.д.) про їхню діяльність або діяльності третіх сторін, що публікуються на сайті.

7.2. Логотип Top-Skins-Island.com і будь-які назви, логотипи або слогани продуктів і сервісів Top-Skins-Island.com, які можуть відображатися на сайті або сервісах, є товарними знаками власника сайту або афілійованих з ним компаній; їх не можна копіювати, імітувати або використовувати, повністю або частково, без нашого попереднього письмового дозволу. Ви не можете використовувати метатеги або інший «прихований текст» зі словами «Top-Skins-Island.com» або з іншими назвами, товарними знаками або назвами продуктів і послуг, що належать нам чи афільованим з нами компаніями, без нашого попереднього письмового дозволу. Крім того, зовнішній вигляд і поведінку сайту і його контенту, включаючи, крім іншого, все заголовки сторінок, призначену для користувача графіком, іконки кнопок і скрипти, є знак обслуговування, товарний знак або товарне оформлення власника сайту і не можуть бути скопійовані, імітовані або використані , повністю або частково, без нашого попереднього письмового дозволу.

РОЗДІЛ 8. РІЗНЕ

8.1. Припинення і призупинення дії. Незважаючи на зміст цього документа, власник сайту залишає за собою право без попереднього повідомлення і на свій власний розсуд припинити дію цих умов, призупинити ваше право на доступ до сайту і видалити або деактивувати ваш аккаунт і всі пов'язані з ним файли і інформацію з цього аккаунта і про вас, в тому числі (але не обмежуючись цим), в разі невиконання вами цих умов або якщо власник сайту вважає, що ви вчинили шахрайство, халатність чи інші проступки. Ви можете припинити дію цих умов без попереднього повідомлення, переставши використовувати сайт. Всі права, надані вам відповідно до цих умов, будуть негайно скасовані при припиненні власником сайту дії справжніх умов або призупинення вашого доступу до сайту. У разі будь-якого форсмажорних події (описаного в розділі «Різне»), порушення цієї угоди або будь-якого іншого події, яке зробило б надання послуг комерційно необгрунтованим, власник сайту може на свій розсуд і без зобов'язань перед вами, з попереднім повідомленням або без нього, призупинити ваш доступ до всіх або частини його сервісів і до сайту.

8.2. Передача прав та обов'язків. Власник сайту може на свій розсуд передати будь-які свої права і (або) делегувати свої обов'язки (включаючи, в тому числі, будь-які права на інтелектуальну власність для всіх об'єктів прав інтелектуальної власності, що належать до Top-Skins-Island.com) іншій третій стороні в будь-який час. Не можна призначати свої права або делегувати свої обов'язки як користувач сайту; будь-яка передача прав і обов'язків без попередньої письмової згоди власника сайту буде недійсна.

8.3. Спілкування і повідомлення. Будь-яке спілкування, що стосується виконання і (або) порушення цих умов, має відбуватися тільки по електронній пошті і через контактна особа власника сайту, вказане на сайті. Єдиною мовою спілкування є англійська. Власник сайту може доставляти вам повідомлення, пов'язані з цією угодою, публікуючи їх на сайті або відправляючи електронного листа на адресу, пов'язану з вашим обліковим записом. Повідомлення, які власник сайту відправляє, публікуючи їх на сайті, вступають в силу після публікації, а повідомлення, які власник сайту відправляє по електронній пошті, вступають в силу після відправлення листа. Ви несете відповідальність за підтримання актуальності адреси вашої електронної пошти. Буде вважатися, що ви отримали лист, відправлений на адресу електронної пошти, пов'язаної з вашим обліковим записом, якщо власник сайту відправив такий лист, незалежно від того, чи дійсно ви отримали або прочитали цього листа.

8.4. Додаткове сприяння. Ви повинні співпрацювати і сприяти власнику сайту в зв'язку з розслідуваннями, експертизами або запитами з боку державних організацій. Ви повинні негайно надати власнику сайту будь-які документи, сертифікати, записи та іншу інформацію, яку він може запросити в зв'язку з такими розслідуваннями, експертизами або запитами.

8.5. Форс-мажорні обставини. Власник сайту не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, завдані в результаті подій, що знаходяться поза його розумного контролю, включаючи, крім іншого, повені, надзвичайні погодні умови, землетруси або інші стихійні лиха, пожежі, війни, повстання, заворушення, трудові спори, катастрофи, дії уряду, перебої в зв'язку або подачі електроенергії, несправність обладнання або програмного забезпечення і будь-які інші причини, що знаходяться поза його розумного контролю (форс-мажорні обставини).

8.6. Чинне законодавство. Всі питання, що стосуються структури, насправді, дотримання і тлумачення цієї Угоди регулюються, тлумачаться і застосовуються відповідно до законів тієї держави, на території якого надаються послуги. Для вирішення будь-яких суперечок, протиріч або претензій між ними, що випливають з цієї угоди або пов'язаних з ними, або їх порушення, сторони спочатку погоджуються сумлінно провести переговори протягом не менше 60 (шістдесяти) днів після письмового повідомлення іншої сторони про такому протиріччі або претензії. Якщо за допомогою переговорів не вдається вирішити суперечку, суперечність або претензію до прийнятного задоволення всіх сторін протягом цього періоду, то сторони безумовно і беззастережно подають відповідну вимогу в обов'язковий арбітраж відповідно до Правил арбітражу Міжнародної торгової палати. Претензія повинна бути розглянута одним або декількома арбітрами, призначеними відповідно до згаданих правил. За винятком будь-яких суперечок, претензій, позовів, судових скарг, підстав позовів, вимог або розглядів, в яких кожна сторона прагне домогтися судового припису або іншого способу правового захисту через передбачуваного незаконного використання інтелектуальної власності, включаючи, крім іншого, авторські права, товарні знаки , торгові назви, логотипи, комерційні таємниці або патенти, ви і власник сайту (а) відмовляєтеся кожен від своїх відповідних прав на суперечки, що виникають з цих умов або пов'язані з ними, якщо вони були дозволені в суді, і (б) відмовляєтеся кожен від своїх прав на суд присяжних. Матеріально-правовим законодавством є чинне законодавство (включаючи всі інші діючі правила, політики і процедури, які можуть бути випущені власником сайту і публікуватися час від часу на сайті), без урахування колізійних правил або принципів. Мова арбітражу - англійська.